ANONÜÜMSED ALKOHOOLIKUD

Kui tahad juua on see sinu asi kui lõpetada joomist siis meie asi !

You are not connected. Please login or register

Kui sa oled siin foorumil uus siis.......... tule siia ja ütle ülejäänud rahvale tere !

Mine lehele : 1, 2  Next

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

nautilus

Alkohoolik
Rahvaarv hakkab kuidagi visalt aga vihaselt 200 -le lähenema ja enamikust rahvast ei tea ma ega ka vist paljud vanad olijad midagi!
Seega oleks see üks hea sisseastumise samm siia, just siia mitte jutukasse sest seal läheb laadaks ära.
Foorum on ikka asjaliku arutelu koht
Või mis rahvas arvab ?
Ütleme ühiselt kõigile siia leheküljele sattunule Tere tulemast Smile)))

http://aa-eesti.homediscussion.net

edgar

Alkohoolik
[quote="nautilus"]Rahvaarv hakkab kuidagi visalt aga vihaselt 200 -le lähenema ja enamikust rahvast ei tea ma ega ka vist paljud vanad olijad midagi!
Seega oleks see üks hea sisseastumise samm siia, just siia mitte jutukasse sest seal läheb laadaks ära.
Või mis rahvas arvab ?
Ütleme ühiselt kõigile siia leheküljele sattunule Tere tulemast Smile)))[/quote]

Very Happy ähh ,pole siin miskit teretada ,mõni siia sattunu ehk pudeli sisse higistanud ja nüüd siis otsib siit enesele jutuseltsilist ,või kipub haletsejaid otsima.... Question

siin ju suurem osa oma varjatud nimega ja ei ole ju teada,kas üldse kuskil rühmas ka käib. Pole miskit las loeb teiste kirjutatut ja kirjutagu ise kah ,kui tahab ....aga tervenemine hakkab ikka pääle rühmas ja sää see müstika ,mis tervendab.See siin ikka rohkem meelelahutuse ja avalikkuse silma all kekutamine.Aga ärge pange tähele ,see minusuguse hullu sogamine ja nägemine ja vaid täna Very Happy

edgar AA Endla rühmast

Külaline

Külaline
poisid te unustate jälle ära...

me tegime reeglid, et iga registreerunud seda nurka siin ei näe. siia näeb aint siis kui tuvastab mulle oma isiku. ja siis mina suur jumal luban Very Happy

Külaline

Külaline
Toetan Nautiluse mõtet aga eriti äge on see turba doktor...lisaks teiste diagnoosimisele paneb ta endale kah diagnoosi kirja!

edgar

Alkohoolik
[quote="betsaida"]Toetan Nautiluse mõtet aga eriti äge on see turba doktor...lisaks teiste diagnoosimisele paneb ta endale kah diagnoosi kirja![/quote]

kallis vend betsaida,kui sa pidasid mind silmas deagnoosijana ,siis see pole mitte minu deagnoos endale ja teistele ,vaid lihtsalt 2 sammu omaksvõtt.Sääl raamatus ,mida MTÜ just valmis sai on teises sammus miskit kirjas vaimselt haigete inimeste kohta...maakeeli on see hull.Loe seda raamatut ,see on kirjutatud alkohoolikute poolt ja alkohoolikutele.Ehk on sinulgi sama haigus ja see ,et ma seda siin haiguseks nimetan pole ka minu väljamõeldis ,vaid sedasi on AA-lased leidnud juba umbes 70 aastat tagasi.Aga jah vahest on vahva kah,et siin miski sibameine toimub. Very Happy

edgar AA Endla rühmast

nautilus

Alkohoolik
nüüd ja edasi aga ootame ikka uusi [b]"teresid"[/b] siia...........
sest me oleme ikka sallivad ja armastavad eksole Question Question

edgar

Alkohoolik
[quote="nautilus"]nüüd ja edasi aga ootame ikka uusi [b]"teresid"[/b] siia...........
sest me oleme ikka sallivad ja armastavad eksole Question Question[/quote]

IKKA SUURE JUMALA ARMUGA Exclamation Very Happy Very Happy Very Happy .... JA ME KÄITUMISJUHISEKS ON ARMASTUS JA SALLIVUS I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

joosep

Alkohoolik
Tead, ega see siin ei ole midagi, et tuled kohe ja ütled "tere".
Isegi siin foorumis võid peksa saada nagu tuppa sittunud kass.
Kurat, karmid reeglid, ma ütlen.......nagu elugi.
Ja kus on kaagutamist.....
selleks siin ongi vist 7 vaprat ainult (ca 200-st)
....nimesid nimetamata?
Aga tarkus tuleb ikka tasapisi; nüüd paar õhtat chatis olles sain kinnitust:
Alkohoolik ei tohi mitte midagi teha peale palvetamise, programmi tudeerimise ja rühmas käimise.
(Tuli meelde NLKP ja elitaarne Nahiimovlaste kool Sevastopolis.)
Kohe kindlasti on keelatud järgmised vormid: proovida vahel teha tööd, uurida sügavamalt teadust ja meditsiini,
mõlgutada mõtteid kevadkülvi üle, näituseks.
Ja oh,sa,poiss, kui sa enne hommikupalvet suusatama lähed oled Sa päris ehtne munn kohe. Koss on niikuinii äärmiselt halvamaiguline ja süvaohtlik.
Ehh, vannutatud mehed.....laskem noorel kaardiväel ka harjutada ja atra seada,
muidu jääbki siia see anonüümne kiigelaulu kuuik oma seadmata jaalel jagelema?

nautilus

Alkohoolik
[quote="joosep"]Tead, ega see siin ei ole midagi, et tuled kohe ja ütled "tere".
Isegi siin foorumis võid peksa saada nagu tuppa sittunud kass.
Kurat, karmid reeglid, ma ütlen.......nagu elugi.
Ja kus on kaagutamist.....
selleks siin ongi vist 7 vaprat ainult (ca 200-st)
....nimesid nimetamata?
Aga tarkus tuleb ikka tasapisi; nüüd paar õhtat chatis olles sain kinnitust:
Alkohoolik ei tohi mitte midagi teha peale palvetamise, programmi tudeerimise ja rühmas käimise.
(Tuli meelde NLKP ja elitaarne Nahiimovlaste kool Sevastopolis.)
Kohe kindlasti on keelatud järgmised vormid: proovida vahel teha tööd, uurida sügavamalt teadust ja meditsiini,
mõlgutada mõtteid kevadkülvi üle, näituseks.
Ja oh,sa,poiss, kui sa enne hommikupalvet suusatama lähed oled Sa päris ehtne munn kohe. Koss on niikuinii äärmiselt halvamaiguline ja süvaohtlik.
Ehh, vannutatud mehed.....laskem noorel kaardiväel ka harjutada ja atra seada,
muidu jääbki siia see anonüümne kiigelaulu kuuik oma seadmata jaalel jagelema?[/quote]

cheers

õige Joosep
uutele on roheline tuli ja kõike võib teha

kuidas Sa muidu teada saad.........

Külaline

Külaline
Teatan doktorite konsiiliumile,et mina ei ole haige.Haige nimelt olin ma selle päevani kui ma AA uksest sisse astusin .Hetkel olen kahel jalal,terve ja kargud kõrvale visanud.Et ma lihtsalt paljudes asjades loll olen ja paljude asjadega hakkama ei saa on loomulik.

rajaleidja

Alkohoolik
mis vahet sel on kas mind tuvastatakse või mitte, teeb keegi passi, ID kaardi ja näpujälje abil mu isiku kindlaks . . . anonüümsena rühmas või siis siin, milles on erinevus?
miks ma usun, et kui ikka tahaks siis õnnestuks mõne korra kuskil ikka rühmas kohal olla nii, et tutvustan ennast timurina ja ütlen, et olen korstnapühkija. . . <br>

nautilus

Alkohoolik
[quote="rajaleidja"]mis vahet sel on kas mind tuvastatakse või mitte, teeb keegi passi, ID kaardi ja näpujälje abil mu isiku kindlaks . . . anonüümsena rühmas või siis siin, milles on erinevus?
miks ma usun, et kui ikka tahaks siis õnnestuks mõne korra kuskil ikka rühmas kohal olla nii, et tutvustan ennast timurina ja ütlen, et olen korstnapühkija. . . <br>[/quote]

tere timur-korstnapühkija
see siin pole miski aa -rühm, siin pigem vanad olijad, muljetavad igapäevakogemusi. Vahest mõni uus kah aga siis on
lustlikum siin all chat-is juttu rääkida reaalis.

13 tere on Kolm 01 Juun 2011, 19:49

kristin

Alkohoolik
Tere, mina olen Kristin ja olen siin uus, mõned päevad kaine ja ei ole veel rühma julgenud tulla, aga plaanin lähiajal.

Tuula

Alkohoolik
[quote="kristin"]Tere, mina olen Kristin ja olen siin uus, mõned päevad kaine ja ei ole veel rühma julgenud tulla, aga plaanin lähiajal.[/quote]

Tere Kristin!

Tule muidugi rühma!Smile

vipsa

Alkohoolik
[quote="nautilus"]Rahvaarv hakkab kuidagi visalt aga vihaselt 200 -le lähenema ja enamikust rahvast ei tea ma ega ka vist paljud vanad olijad midagi!
Või mis rahvas arvab ?
Ütleme ühiselt kõigile siia leheküljele sattunule Tere tulemast :))))[/quote]

Tere kõigile siinolijatele :)

Tuula

Alkohoolik
Tere jah uuele kasutajale!

vipsa

Alkohoolik
[quote="Tuula"]Tere jah uuele kasutajale![/quote]

teeks nii et saaksime jututoas õhtuti kokku,mis kell teile sobiks

Tuula

Alkohoolik
ma usun, et mehed vahivad mängu. see lõpeb 23.00:) ise usun, et tolgendan siin ringi alates sellest ajast, kui lapsed magama saan, ehk siis kuskil veidi pärast kümmet.

vipsa

Alkohoolik
[quote="Tuula"]ma usun, et mehed vahivad mängu. see lõpeb 23.00:) ise usun, et tolgendan siin ringi alates sellest ajast, kui lapsed magama saan, ehk siis kuskil veidi pärast kümmet.[/quote]...

ok,saame pärast kümmet,tahaks väga rääkida

edgar

Alkohoolik
[quote="vipsa"][quote="nautilus"]Rahvaarv hakkab kuidagi visalt aga vihaselt 200 -le lähenema ja enamikust rahvast ei tea ma ega ka vist paljud vanad olijad midagi!
Või mis rahvas arvab ?
Ütleme ühiselt kõigile siia leheküljele sattunule Tere tulemast Smile)))[/quote]

Tere kõigile siinolijatele Smile[/quote]

TERE TULEMAST,VIPSA !

edgar AA Endlast Very Happy

vipsa

Alkohoolik
Tere Edgar Very Happy

nautilus

Alkohoolik
[quote="vipsa"][quote="nautilus"]Rahvaarv hakkab kuidagi visalt aga vihaselt 200 -le lähenema ja enamikust rahvast ei tea ma ega ka vist paljud vanad olijad midagi!
Või mis rahvas arvab ?

Tere kõigile siinolijatele Smile[/quote]

tere, tere
üle tüki aja keegi julgem

vipsa

Alkohoolik
Tere nautilus,mis julgusest siin rääkida,pigem on see et ei ole kellegiga vestelda,arvamusi jagada...olen suure sopa sees olnud,nüüd aga tahan ELADA.Ma ei saa ka öelda et olin pidev alkohoolik vaid seda et olen tsükli mees ja see tsükkel nüüd viimati kestis kaks kuud järjest iga päev.Mul on palju arvamusi endast,aga kuhu neid kirja panna või kes kuulaks ja kas üldse see kedagit huvitaks.Ma veel momendil ei kuulu ühtegi gruppi,aga üritan sel laupäeval sinna minna,kuid äki on seal tuttavaid kes mind tunnevad ja läheb jutt omas külas lahti,hakatakse näpuga näitama ja see võib äki mu töökarjäärile tulevikus halvasti mõjuda...ma ei tea,olen tähtkujult kaalud ja seepärast olengi kahevahel.Aga hea vähemalt et sain siia foorumisse sisse ja oma südant kergendada siin kirjutades,aitähh selle eest !

Tuula

Alkohoolik
Vipsa....kui sa kardad oma anonüümsuse pärast siis mõtle sellele, et rühmas on kõik ühesugused alkohoolikud. keegi ei tule ju AA-sse nalja pärast. Pealegi mis sa ise arvad, kui palju on inimesi su ümber, kes ei tea, et aegajalt mitu nädalat jutti tina paned?Smile
teine võimalus on ka muidugi see, et sa võid minna oma esimesele koosolekule mõnda teise rühma, kus tõenäosus kohe tuttavat kohata on olematu.

vipsa

Alkohoolik
...ei Duulake,ma es ei karda midagit ega kedagit,mul on pohh seda mida arvavad kõrvaltvaatajad,mul lihtsalt tekkis selline mõte,et kui kord on minust saand kaine inimene ja kui üritan tööle minna kuhugi,saad isegi aru mida ma silmas pidasin...

Sponsored content

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles  Teade [Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2]

Mine lehele : 1, 2  Next